Mavi Bahçe Alışveriş Merkezi - Karşıyaka

Mavi Bahçe Alışveriş Merkezi

Karşıyaka'nın en önemli yerleşim merkezlerinden biri Kolan Mavişehir'de bulunan MaviBahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi geniş bahçeleri ve elit ziyaretçi kitlesiyle İzmir'in en çok ziyaretçi çeken Alışveriş Merkezleri'nden birisidir. Ege Bölgesi'nin tarihine uygun bir şekilde inşa edilen mimarisi ile Mavibahçe ulaşım açısından da çok rahat ve kolay bir lokasyondadır.

Birçok Dünya markası ve cafe restoranı ile MaviBahçe İzmir'in en çok marka çeşitliliğini içinde barındıran AVM'dir. Ayrıca IMAX özellikli 11 adet salonu bulunan Cinemaximum sinemaları da AVM'ne ayrı bir değer katmaktadır. Sıklıkla gerçekleştirilen konserler, etkinlikler ve sosyal aktiviteleri ile de İzmirlilerin çekim noktasıdır.

TOPLAM

ALAN

0

MAĞAZA

SAYISI

0
Adet

GÜNLÜK

ZİYARETÇİ

0
Kişi

OTOPARK

KAPASİTESİ

0
Araç

MECRA

SAYISI

0
Ekran

Dijital Mecralar

Mavi Bahçe Alışveriş Merkezi - Dijital Reklam Mecraları

Galeri

Lokasyon

Nerelerdeyiz?

Şirketinizin ürün ve hizmetlerini tanıtmak için İzmir' in en popüler alışveriş merkezlerin de sizlere en uygun medya platformlarını sunuyoruz.

toyon logo

Şirketinizin ürün ve hizmetlerini tanıtmak için İzmir' in en popüler alışveriş merkezlerin de sizlere en uygun PRODİD medya platformlarını sunuyoruz.

Medya planlamanızı yapalım, reklam kampanyanızın ne zaman, nerede ve ne sıklıkta konumlandırılacağını belirleyelim, hedef kitlenize en etkili mesajla en kısa yoldan sizi ulaştıralım.

İletişim

  +90 (232) 332 10 16
  +90 (232) 332 10 17

info@toyon.com.tr

1570 Sk. No: 19 K: 3 D: 35 PK: 35110 Çınarlı Mh. Konak - İZMİR

Pazartesi - Cuma : 08:30-18:30
Cumartesi : 09:00-14:30