Agora Alışveriş Merkezi - Balçova

Agora Alışveriş Merkezi

Agora Alışveriş Merkezi'nin ön cephesi İzmir'in en işlek güzergahlarından birisi olan Mithatpaşa - Üçkuyular - Balçova hattını içine alan Mithatpaşa Caddesi'ne, arka cephesi İzmir - Çeşme Otoyolu ve İzmir Körfezine bakmaktadır.

Agora sinemaları, geniş çocuk oyun alanları, Macro Center, Mudo Concept, cafe ve restoranları ile İzmir'in en prestijli Alışveriş Merkezlerinden birisidir. Agora, yıl içinde yaptığı sosyal aktivite ve etkinliklerle her kesimden ziyaretçinin uğrak noktasıdır.

TOPLAM

ALAN

0

MAĞAZA

SAYISI

0
Adet

GÜNLÜK

ZİYARETÇİ

0
Kişi

OTOPARK

KAPASİTESİ

0
Araç

MECRA

SAYISI

0
Ekran

Dijital Mecralar

Agora Alışveriş Merkezi - Dijital Reklam Mecraları

Galeri

Lokasyon

Agora Alışveriş Merkezi'nin ön cephesi İzmir'in en işlek güzergahlarından birisi olan Mithatpaşa - Üçkuyular, Balçova hattını içine alan Mithatpaşa Caddesi'ne, arka cephesi İzmir-Çeşme Otoyolu ve İzmir Körfezi'ne bakmaktadır.

Nerelerdeyiz?

Şirketinizin ürün ve hizmetlerini tanıtmak için İzmir' in en popüler alışveriş merkezlerin de sizlere en uygun medya platformlarını sunuyoruz.

toyon logo

Şirketinizin ürün ve hizmetlerini tanıtmak için İzmir' in en popüler alışveriş merkezlerin de sizlere en uygun PRODİD medya platformlarını sunuyoruz.

Medya planlamanızı yapalım, reklam kampanyanızın ne zaman, nerede ve ne sıklıkta konumlandırılacağını belirleyelim, hedef kitlenize en etkili mesajla en kısa yoldan sizi ulaştıralım.

İletişim

  +90 (232) 332 10 16
  +90 (232) 332 10 17

info@toyon.com.tr

1570 Sk. No: 19 K: 3 D: 35 PK: 35110 Çınarlı Mh. Konak - İZMİR

Pazartesi - Cuma : 08:30-18:30
Cumartesi : 09:00-14:30